tvorme s.r.o.
 VÝHODNÁ CENA
 NOVINKY
Postaráme sa aj o Vaše zdraviePostaráme sa aj o Vaše zdravie

Chcete si užívať naše darčeky a udržať sa v dobrej kondícii? Alebo Vás trápia skryté zápaly či iné symptómy? Okrem primeraného pohybu naše telo potrebuje aj vhodnú výživu. Čo sami vyskúšame, to odporúčame ... predstavujeme doplnky výživy ZINZINO. zobraziť viac...


Spustenie nášho vlastného portáluSpustenie nášho vlastného portálu

Pripravili sme pre Vás úplne novú prepracovanú webstránku, kde si môžete priehľadne poprezerať naše produkty, rôzne si ich filtrovať a dokonca aj priamo objednať. Nech sa páči ... zobraziť viac...


Spúšťame kanál YouTubeSpúšťame kanál YouTube

Páčia sa Vám pekné obrázky Slovenska? Radi pozeráte videá? Pozrite si náš nový kanál na YouTube. Vychutnajte si pekné obrázky ... prihláste sa na odber. :-) zobraziť viac...


Sieť kníhkupectiev Panta RheiSieť kníhkupectiev Panta Rhei

Naše magnetky, pohľadnice a záložky nájdete aj v najväčšej sieti kníhkupectiev Panta Rhei. Čaká Vás tam príjemné prostredie, milá obsluha a hlavne pestrý výber ... zobraziť viac...

 • Bratislava - magnetky - pohľadnice - založky
 • Krtko - veselý kamarát, ktorý vždy pomôže!
 • Vlkolínec, Slovensko - pamiatky UNESCO
 • Veselé sovičky
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
  
 Z NAŠEJ PONUKY

  Pripomente si svoje žážitky ...

  Navštívili ste Slovensko, naše najväčšie hory Vysoké Tatry, hlavné mesto Bratislava, Košice, Banskú Bystricu alebo malebný Vlkolínec? Hľadáte niečo, čo Vám pripomenie, kde ste boli, čo ste zažili ... alebo len chcete niekomu urobiť radosť pekným pozdravom alebo darčekom?  
   

  Pozrite si našu širokú ponuku pohľadníc a magnetiek z rôznych miest a lokalít z celého Slovenska. Zozbierajte si kolekciu pohľadníc s pamiatkami zapísanými do Svetového dedičstva UNESCO (Bardejov, Spišský hrad, Kežmarok, Dobšinská ľadová jaskyňa ... ), potešte sa zábermi z miest, ktoré v svojej histórií získali titul Slobodné kráľovské mesto (Levoča, Komárno, Skalica ... ), vyberte si Vaše rodné alebo obľúbené mesto (Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Žilina, Prešov, Púchov, Ružomberok, Sereď, Michalovce či Čadcu ... ) a pošlite ho svojim priateľom. Doplňte svoju zbierku pohľadníc o hrady, zámky a kaštiele (Bojnický zámok, Humenné, Spišský hrad ... ). Obľubujete postcrossing? Potom využite naše výhodné množstevné zľavy a zdarma či nízke náklady na dopravu.
   

  Pohľadnice vytlačené na kvalitnom kriedovom papieri s vysoko-lesklým lakovaním pozdravia, potešia, či oživia Vaše spomienky. Moderný vzhľad pri mnohých dopĺňa prelisovanie vytvárajúce paspartu. Vyberte si z rôznej ponuky formátov a veľkosti.

  Pevné kovové magnetky na chladničku so silným magnetickým vankúšikom Vám pripomenú, kde ste cestovali a čo ste videli. Ako darček vhodne reprezentujú krásy a mestá Slovenska. Vytvoríte si svoju kolekciu? 
   

  Máte radi dobrodružstvá? Máte pekné spomienky na detstvo? Hľadáte zaujímavý a pekný darček?
  Potom napríklad plyšový Krtko (Veselý kamarát, čo vždy pomôže!) môže potešiť nie len Vaše deti. Vyberte si správnu veľkosť postavičky v nohaviciach alebo v čapici. Prívesok na kľúče (kľúčenka) alebo na zips na batôžtek alebo vetrovku môže môže okrem Vás potešiť aj Vášho partnera alebo byť peknou spomienkou na spoločnú detskú párty. A môžete ho mať stále pri sebe ako talizman pre šťastie.
   

  Či už máte chuť si len niečo popozerať alebo chcete rovno niečo kúpiť ... prajeme Vám pritom veľa potešenia a zábavy!
   

  • DARČEKYDARČEKY
  • MAGNETKYMAGNETKY
  • POHĽADNICEPOHĽADNICE
  • VESELÉ SOVIČKYVESELÉ SOVIČKY

  Priestor pre Vašu reklamu:

   NAJPREDÁVANEJŠIE
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
  ok