tvorme s.r.o.
 BARGAIN PRICE
 You wrote us ...

Beautiful postcards at fair prices. Modern design, beautiful photos, quality paper. No junk printed somewhere on your knees from internet photos.

I bought postcards and a calendar here several times and always very satisfied. Delivery is fast and free, the goods are always carefully packed.
I definitely recommend this Slovak shop.

Ján B.

Good day.

Postcards and calendar came in order. I bought your calendar for the third time in a row.
Perfectly wrapped and thank you for the second calendar as a bonus.

Sincerely
Viera S.

Super e-shop, have beautiful postcards of Slovak cities and UNESCO monuments, which are very popular abroad. But other goods are also beautiful.
Packaging and delivery orders excellent and fast. Great communication. I recommend.
Martina J.

O nás ...

  • Added: 01.04.2021

... mnohí už poznajú naše produkty, no nás nie. Sme malá rodinná firma. Prezentujú nás naše produkty v rôznych malých obchodíkoch ale aj veľkých predajniach.
 
I keď sme sa venovali rôznym činnostiam, "spoločným menovateľom" je stále pozdvihnúť estetickú úroveň ... čo v konečnom dôsledku znamená pozdvihnúť úroveň človeka.
 
Dávna láska k architektúre sa cez projekciu a fotografiu v priebehu času a rôznymi "životnými cestičkami" v súčasnosti pretavila do našej hlavnej činnosti ... vydávania miestnych pohľadníc a magnetiek z celého Slovenska.
  
Moderným dizajnom pohľadníc v spojení s kvalitným prevedením sa nám darí zaujať aj mladé generácie a vytvárať jasnú čitateľnosť našej značky u našich zákazníkov. Sme radi, že našu prácu neoceňuje iba laická verejnosť, ale aj odborníci, o čom svedčí množstvo ocenení.
Dlhoročným úsilím sme sa vypracovali medzi najväčších vydavateľov pohľadníc na Slovensku. V ponuke máme okrem množstva miest a lokalít - od východu až po západ (Humenné - Skalica) a od severu až po juh (Čadca - Komárno) - aj zábery z prírody. Taktiež každoročne pripravujeme nové pohľadnicové kalendáre či pohľadnicové leporelá.

Postupne do našej ponuky pridávame a distribujeme aj rôzne pohľadnice a produkty, hlavne s lentikulárnou technológiou (3D pohľadnice, 3D záložky, 3D magnetky, či 3D pravítka), ktoré zaujímajú a tešia najviac deti.
Okrem kníh s rozšírenou realitou sme pre deti pridali aj rôzne obľúbené kvalitné darčeky a pomôcky, ktoré najprv "poctivo" testujú naše deti.
            
                                                                                                                                                                                    S úctou,

 
 


Získané ocenenia:
  • GIFTSGIFTS
  • MAGNETSMAGNETS
  • POSTCARDSPOSTCARDS
  • HAPPY OWLSHAPPY OWLS

Priestor pre Vašu reklamu:

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.
ok