tvorme s.r.o.
 BARGAIN PRICE
 You wrote us ...

I wish you a good day. Thanks for the super fast setup and delivery. Ordered yesterday and currently on sale :-)
Darina K., Deka Shop Trafika, Žilina

Good evening,
the order arrived fine, well packaged and the delivery was extremely fast! The postcards are of high quality and beautiful. Thank you very much for the gifts, you made me happy! :) I will continue to recommend. Nice evening.

Sincerely, Kristina P.

Beautiful postcards at fair prices. Modern design, beautiful photos, quality paper. No junk printed somewhere on your knees from internet photos.

I bought postcards and a calendar here several times and always very satisfied. Delivery is fast and free, the goods are always carefully packed.
I definitely recommend this Slovak shop.
Ján B.

Good day.

Postcards and calendar came in order. I bought your calendar for the third time in a row.
Perfectly wrapped and thank you for the second calendar as a bonus.

Sincerely
Viera S.

Super e-shop, have beautiful postcards of Slovak cities and UNESCO monuments, which are very popular abroad. But other goods are also beautiful.
Packaging and delivery orders excellent and fast. Great communication. I recommend.
Martina J.

O nás ...

  • Added: 01.04.2021

... mnohí už poznajú naše produkty, no nás nie. Sme malá rodinná firma. Prezentujú nás naše produkty v rôznych malých obchodíkoch ale aj veľkých predajniach.
 
I keď sme sa venovali rôznym činnostiam, "spoločným menovateľom" je stále pozdvihnúť estetickú úroveň ... čo v konečnom dôsledku znamená pozdvihnúť úroveň človeka.
 
Dávna láska k architektúre sa cez projekciu a fotografiu v priebehu času a rôznymi "životnými cestičkami" v súčasnosti pretavila do našej hlavnej činnosti ... vydávania miestnych pohľadníc a magnetiek z celého Slovenska.
  
Moderným dizajnom pohľadníc v spojení s kvalitným prevedením sa nám darí zaujať aj mladé generácie a vytvárať jasnú čitateľnosť našej značky u našich zákazníkov. Sme radi, že našu prácu neoceňuje iba laická verejnosť, ale aj odborníci, o čom svedčí množstvo ocenení.
Dlhoročným úsilím sme sa vypracovali medzi najväčších vydavateľov pohľadníc na Slovensku. V ponuke máme okrem množstva miest a lokalít - od východu až po západ (Humenné - Skalica) a od severu až po juh (Čadca - Komárno) - aj zábery z prírody. Taktiež každoročne pripravujeme nové pohľadnicové kalendáre či pohľadnicové leporelá.

Postupne do našej ponuky pridávame a distribujeme aj rôzne pohľadnice a produkty, hlavne s lentikulárnou technológiou (3D pohľadnice, 3D záložky, 3D magnetky, či 3D pravítka), ktoré zaujímajú a tešia najviac deti.
Okrem kníh s rozšírenou realitou sme pre deti pridali aj rôzne obľúbené kvalitné darčeky a pomôcky, ktoré najprv "poctivo" testujú naše deti.
            
                                                                                                                                                                                    S úctou,

 
 


Získané ocenenia:
  • GIFTSGIFTS
  • MAGNETSMAGNETS
  • POSTCARDSPOSTCARDS
  • HAPPY OWLSHAPPY OWLS

Priestor pre Vašu reklamu:

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.
ok