tvorme s.r.o.
 BARGAIN PRICE
 NEWS
Spustenie nášho nového portálu.Spustenie nášho nového portálu.

Pripravili sme pre Vás úplne novú prepracovanú webstránku, kde si môžete priehľadne poprezerať naše produkty, rôzne si ich filtrovať a dokonca aj priamo objednať. Nech sa páči ... show more...


Spúšťame kanál YouTubeSpúšťame kanál YouTube

Páčia sa Vám pekné obrázky Slovenska? Radi pozeráte videá? Pozrite si náš nový kanál na YouTube. Vychutnajte si pekné obrázky ... prihláste sa na odber. :-) show more...


Nový partnerský online predaj.Nový partnerský online predaj.

Aj v čase karantény sa môžete potešiť našimi obrázkami či darčekmi. Spúšťame prvý partnerský online predaj. show more...


Sieť kníhkupectiev Panta RheiSieť kníhkupectiev Panta Rhei

Naše magnetky, pohľadnice a záložky nájdete aj v najväčšej sieti kníhkupectiev Panta Rhei. Čaká Vás tam príjemné prostredie, milá obsluha a hlavne pestrý výber ... show more...

O nás ...

  • Added: 01.04.2021

... mnohí už poznajú naše produkty, no nás nie. Sme malá rodinná firma. Prezentujú nás naše produkty v rôznych malých obchodíkoch ale aj veľkých predajniach.
 
I keď sme sa venovali rôznym činnostiam, "spoločným menovateľom" je stále pozdvihnúť estetickú úroveň ... čo v konečnom dôsledku znamená pozdvihnúť úroveň človeka.
 
Dávna láska k architektúre sa cez projekciu a fotografiu v priebehu času a rôznymi "životnými cestičkami" v súčasnosti pretavila do našej hlavnej činnosti ... vydávania miestnych pohľadníc a magnetiek z celého Slovenska.
  
Moderným dizajnom pohľadníc v spojení s kvalitným prevedením sa nám darí zaujať aj mladé generácie a vytvárať jasnú čitateľnosť našej značky u našich zákazníkov. Sme radi, že našu prácu neoceňuje iba laická verejnosť, ale aj odborníci, o čom svedčí množstvo ocenení.
Dlhoročným úsilím sme sa vypracovali medzi najväčších vydavateľov pohľadníc na Slovensku. V ponuke máme okrem množstva miest a lokalít - od východu až po západ (Humenné - Skalica) a od severu až po juh (Čadca - Komárno) - aj zábery z prírody. Taktiež každoročne pripravujeme nové pohľadnicové kalendáre či pohľadnicové leporelá.

Postupne do našej ponuky pridávame a distribujeme aj rôzne pohľadnice a produkty, hlavne s lentikulárnou technológiou (3D pohľadnice, 3D záložky, 3D magnetky, či 3D pravítka), ktoré zaujímajú a tešia najviac deti.
Okrem kníh s rozšírenou realitou sme pre deti pridali aj rôzne obľúbené kvalitné darčeky a pomôcky, ktoré najprv "poctivo" testujú naše deti.
            
                                                                                                                                                                                    S úctou,

 
 


Získané ocenenia:
  • GIFTSGIFTS
  • MAGNETSMAGNETS
  • POSTCARDSPOSTCARDS
  • HAPPY OWLSHAPPY OWLS

Priestor pre Vašu reklamu:

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.
ok