tvorme s.r.o.
 VÝHODNÁ CENA

Krtko, prívesok, 8 cm

Krtko, prívesok, 8 cm
Krtko – veselý kamarát, ktorý vždy pomôže!
Roztomilá česká rozprávková postavička Krtko je známa celé generácie. Plyšový prívesok v podobe tohto obľúbeného hrdinu je vyšívaný a meria približne 8 cm. Malá postavička je umiestnená na kovovej karabínke, vďaka čomu si ju môžete pripevniť na kľúče alebo zips vetrovky či batôžka a mať ju stále pri sebe ako talizman pre šťastie. Taktiež to môže byť aj skvelý darček pre priateľov ako spomienka na spoločnú párty alebo udalosť.
Kvalitné prevedenie od českého výrobcu MÚ Brno je vhodné pre deti od 1 roku (1+).
Kód produktu
Krtko08p
EAN kód
8590121357227
Hmotnosť
22,00 g
8.25 € bez DPH
9.90 €Cena s DPH

Krtko – veselý kamarát, ktorý vždy pomôže!
Roztomilá česká rozprávková postavička Krtko je známa celé generácie. Plyšový prívesok v podobe tohto obľúbeného hrdinu je vyšívaný a meria približne 8 cm. Malá postavička je umiestnená na kovovej karabínke, vďaka čomu si ju môžete pripevniť na kľúče alebo zips vetrovky či batôžka a mať ju stále pri sebe ako talizman pre šťastie. Taktiež to môže byť aj skvelý darček pre priateľov ako spomienka na spoločnú párty alebo udalosť.
Kvalitné prevedenie od českého výrobcu MÚ Brno je vhodné pre deti od 1 roku (1+).

 Špecifikácia
DruhKľúčenka / Klíčenka / Keychaint
Výška8 - 12 cm
Počet kusov v 1 baleni1 ks
 Podobné produkty
 NAJPREDÁVANEJŠIE
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
ok